Akustik Zigzag Sünger

Dekoratif Süngerler Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen akustik ses ve yankı emici olarak kullanılmak üzere duvarda ve tavanda uygulanan akustik dekoratif sünger çeşitlerinden biridir. Modelinin vermiş olduğu dekoratiflik sayesinde kullanıldığı ortamda daha hoş bir görüntü elde eder.

Akustik Zigzag Sünger Modelleri

Stüdyo odası, bateri odası, gitar odası, ses kayıt odası gibi müzikal ortamlarda daha çok tercih edilir. Çünkü yapılan müziğin kalitesi için çevreden oluşabilecek ses problemlerinin önüne geçilmesi açısından her yankı bulan ortamda ses emici malzeme kaplanması gerekir.

Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag süngerlerin kullanılmasının amacı akustik ses yalıtımı sağlamak. Antrasit renkte üretilen akustik zigzag sünger istenirse özel üretim yapılarak dış yüzeyine flok kaplama yapılabilir. Böylece yapılan uygulama daha dekoratif ve göz alıcı hale gelir.

Ses Emici Akustik Sünger

Uygulaması için solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı kısıma yapıştırıp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Malzemenin sökülmesi durumunda yapıştırılan kısım ve malzeme hasar görebilir. Bunun için uygulanacağı kısım doğru seçilmelidir. Kendinden yapışkanlı olarak da ürertilen zigzag sünger arkasındaki yapışkan çıkarıldıktan sonra bölgeye uygulanabilir.

Ses Emici Yalıtım Süngeri

Ebatlar
30 x 30 x 50 cm
Yoğunluk
26DNS
Renk
Antrasit ve Özel Flok Kaplama

Akustik zigzag süngerlerin fiyatları veya daha detaylı bilgi almak için destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir ya da 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı