Yüzer Tavan Paneli

Akustik Panel Yüzer Tavan Paneli

Yüzer tavan paneli iç mekan akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan akustik ses emici kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur.

Akustik Ses Yalıtımı

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özellikle büyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için kullanılabilecek en iyi malzemelerdendir.

Yüzer Tavan Paneli

Panel ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir. Yzüer tavan paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar.

Yüzer Tavan Paneli Uygulama Detayı

Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Sarkık Akustik Panel

Ebatlar
İstenilen ebatlarda üretilebilir.
Ana Malzeme
95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.
Kenar Detayı
Boya ile güçlendirilmiş.
Kalınlık
50 mm
Uygulama Şekli
Özel askı apartalarıyla tavana serbest asılır.

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik panellerimizin fiyatları veya başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Akustik Panel