Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Yanmaz Akustik Sünger Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen daha sonrasında yanmazlık kazandırılan akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvar ve tavanda kullanılır.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Siyah renkte olan bu süngerlerinn yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Kendiliğinden yapışkanlı olması sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak yanmaz labirent süngerlerin hepsi kendiliğinden yapışkanlı değildir bunun için özel üretim yapılması gerekmektedir.

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında hem uygun fiyatlı olsun hemde iyi sonuç elde edelim diyorsanız yanmaz akustik süngerler bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz.

Akustik Ses Yalıtımı

Çoğunlukla müzik sektöründe tercih edilen labirent sünger sadece buralarda değil toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli modeli kullanılmalıdır. Çünkü 50DNS yoğunluk ses kesmek için ideal değildir.

Labirent Sünger Uygulaması

Ebatlar
100x100 - 50x50
Ana Malzeme
Poliüretan köpük.
Renk
Siyah ana renk (İsteğe göre farklı yapılabilir).
Kalınlık
20-30-40-50 mm
Uygulama Şekli
Yapıştırıcı veya kendinden yapışkanlı modeli.

Akustik Ses İzolasyonu

Akustik yanmaz labirent sünger m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir veya 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.