Akustik Ses Emici Kumaş ve Renkleri

Akustik Kumaş

Akustik kumaş ses yalıtım panellerinin ön yüzeylerinde kullanılan, panellerin kullanıldığı alanlarda akustik ses düzenlemesi sağlamak için üretilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik kumaş mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan vermektedir. Bu sayede akustik paneller , iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir

Kaliteli akustik kumaş üst katman, panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Birçok renk seçeneği sayesinde kullanılacağı ortama uyum sağlamaktadır. İstenilen akustik tasarım elde edilmektedir. Özellikle kumaş kaplı duvar ve tavan panellerinin farklı ebat ve modellerde üretilmesi sayesinde farklı dekoratif ortamlar elde edilebilir. İçerisinde yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır.

Akustik ses emici kumaşlarda seçim yapabilmeniz adına renk kartelası bulunmaktadır. Akustik kumaş fiyatı veya uygulaması hakkında detaylı bilgiye sahip olmak adına Tekno Foam ses yalıtım firması olarak size 08:30 – 19:00 arasında hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerimizden faydalanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Akustik Ses Emici Kumaş Renkleri