Pvc Tabanlı Akustik Rulo Halı

Pvc tabanlı akustik rulo halı gürültünün en önemli kaynaklarından biri olan ayak seslerini cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklılık göstererek engellemektedir. Mikrop ve mantar üretmezlik sertifikası bulunan pvc tabanlı akustik halıyı evinizde çocuklarınızın olduğu alanlarda bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Pvc tabanlı akustik rulo halı üreticisi olarak 14 yıldır sektörde olmamız sayesinde en kaliteli malzemeyi üretip en profesyonel uygulamaları biz gerçekleştirmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 8 mm kalınlığında üretilen akustik halılar sayesinde alt kata giden titreşimli seslerin önüne geçiyoruz.

Pvc Tabanlı Akustik Rulo Halı Renkleri

Akustik halı nasıl uygulanır ? Pvc tabanlı akustik halıları uygulamak için sıvı solid sünger yapıştırıcısı kullanılır. Rulo fırçayla sünger yapıştırıcısını zemine sürdükten sonra akustik halı kaplaması yapılır. 2m ye 30m olmak üzere bir topunda 60m2 bulunduğu için mekana tam sığmayabilir veya fazla gelebilir bunun için maket bıçağı kullanılarak gerekli kısımlar için kesim yapılması gerekir. Parke veya düz beton bir zemine uygulanabilir.

Pvc Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı akustik rulo halı fiyatları içinde tercih edilen malzeme ve özel ölçüsüne göre belirlendiği için bilgi almak adına info@aksaacoustic.com ye mail atabilir veya 0216 693 15 25 ü arayabilirsiniz.

Pvc Tabanlı Akustik Rulo Halı Firması

Akustik Ses Geçirmez Kapı

Akustik Ses Geçirmez Kapı