Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Nova-akustik-istanbul-ses-yalitimiAkustik Mimarlık olarak sizlere 2004 yılından beri ses yalıtımında kaliteli bir marka sağlamaktayız. Bizler Türkiye ve Dünya çapında amacımız “sadece ses” olmakla beraber birçok ülkede ses yalıtımını en uygun, en kaliteli ve en dayanıklı şekilde yapmaktayız.
Uzman ekiplerimiz ile beraber ortama ufak bir gözlem yaptıktan sonra ortam için en uygun malzemeleri kullanarak sizler adına en iyi ses yalıtımını sağlamaktayız. Dünyada tanınmamızın bir nedeni ise işimizi kaliteli bir şekilde yapmak olmakla beraber müşterinin istediği gibi ses yalıtımını sizlere sunmaktayız.

Amaçlarımızdan biriside müşteri memnuniyeti olup müşterimizi istediği şekilde ses yalıtımı yaparak memnun etmek de görevlerimizden birtanesidir. Akustik Mimarlık olarak ses izolasyonu ve ürün satışımız bulunmakla beraber zemin yalıtım malzemesi olan kauçuk levhada da kalitemizi göstererek kauçuk pazarını yüksek derecelere çıkarmış bulunmaktayız. Üretimini, satışını ve uygulamasını yaptığımız ürünlerimiz son derece kaliteli bir yapıya sahip olmakla beraber ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, TSE belgeleri mevcuttur.