Yanmaz Akustik Special Sünger

Yanmaz Akustik Sünger Special Sünger

Yanmaz akustik special sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen daha sonrasında yanmazlık kazandırılan akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvar ve tavanda kullanılır.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Siyah renkte olan bu süngerlerinn yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Kendiliğinden yapışkanlı olması sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak yanmaz special süngerlerin hepsi kendiliğinden yapışkanlı değildir bunun için özel üretim yapılması gerekmektedir.

Yanmaz Akustik Special Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında hem uygun fiyatlı olsun hemde iyi sonuç elde edelim diyorsanız yanmaz akustik süngerler bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz.

Akustik Ses Yalıtımı

Çoğunlukla müzik sektöründe tercih edilen special sünger sadece buralarda değil toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli modeli kullanılmalıdır. Çünkü 50DNS yoğunluk ses kesmek için ideal değildir.

Special Sünger Uygulaması

Ebatlar
100x100 - 50x50
Ana Malzeme
Poliüretan köpük.
Renk
Siyah ana renk (İsteğe göre farklı yapılabilir).
Kalınlık
40 mm
Uygulama Şekli
Yapıştırıcı veya kendinden yapışkanlı modeli.

Akustik Ses İzolasyonu

Akustik yanmaz special sünger m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com ye mail atabilir veya 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.