Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin süngerler beyaz ve gri renkte olup melamin ham maddesinden üretilen akustik ses yalıtım süngeridir. Sağlığa zararlı kimyasal madde içermeyen sünger olduğu için güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Antibakteriyel melamin sünger farklı yüzey formu ve modeli sayesinde her zevke uygun akustik yalıtım sağlamaktadır. Düşük yoğunluğuna rağmen ses yalıtım performansı yüksek olan bu süngerler uygulama kolaylığı sağlar. İstenilen özel ölçülerde üretilebilir. Farklı renk seçeneklerinde istenirse yüzeylerine flok kaplama yapılabilir.

basotect melamin sünger uygulaması

Basotect Piramit Sünger
Basotect Special Sünger
Basotect Labirent Sünger
Basotect Piramit Sünger
Basotect Special Sünger
Basotect Labirent Sünger
Basotect Yumurta Sünger
Basotect Düz Sünger
Basotect Silindir Sünger
Basotect Yumurta Sünger
Basotect Düz Sünger
Basotect Silindir Sünger

Basotect melamin süngerler iel mekan içerisindeki akustiği arttırmak istiyorsanız tavanda asılı bir şekilde kullanarak buna olanak verebilirsiniz. Farklı özel tasarımlar sayesinde mekanı göze hoş gelen bir ortam haline getirebilirsiniz.

Tavan Asma Basotect Panel

Yüzey formuna sahip basotect melamin süngerleride duvarda kullanmak yerine tavanda askı aparatları ile uygulayabilirsiniz.

Tavan Sarkık Basotect Panel

Basotect melamin sünger sadece akustik ortamlarda kullanılmaz. Ses kesim performansından mekanik ve gürültülü ortamlarda da faydalanabilirsiniz. Ancak tek başına yüksek ses kesim gücünü sahip olmadığı için beraberinde diğer ses yalıtım malzemelerinide kullanmak gerekebilir.

Mekanik Ortamlarda Basotect Kullanımı

Odyoloji odası, restoran cafe, hastane odası, otel odası, anaokulu,ofis spor salonnu gibi mekanlarda kullanıma uygundur. İstenilen özel ölçülerle duvar ve tavanda kısım kısım kullanarak da yankı yalıtımı sağlanır.

Akustik Ses Yalıtımı