Paralel Akustik Ahşap Pan

Akustik Ahşap Pan Paralel Akustik Ahşap Pan

Paralel Akustik Ahşap Pan çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir. Hemde bunlarla beraber ortamda yankıya mahal oluşmamasını sağlar. Özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

Farklı kalınlık ve renkte bulabileceğiniz paralel akustik ahşap panların uygulaması için özel solid bazlı yapıştırıcı tercih edebilmelidir. Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Akustik Ahşap Pan

Akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir.

Ses Yalıtım

Paralel akustik ahşap pan m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com ye mail atabilir veya 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.

Heraklite Levha Uygulaması

Renk
Bej (İsteğe göre farklı yapılabilir).
Kalınlık
25 mm - 50 mm
Uygulama Şekli
Solid bazlı Yapıştırıcı

Paralel Akustik Ahşap Pan

Akustik Ses Yalıtımı