Akustik Karo Halı

Akustik karo halı, cushion back sistemi sayesinde zeminde oluşan titreşimli seslere 24 dB'e kadar dayanıklıdır. Bu sistem halının altında kauçuk levhanın olması ile ilgilidir. Her karo halıda aynı performans beklenemez. Böylece akustik karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir. Ticari zemin akustik kaplama malzemeleri arasında son yıllarda yer alan karo halılar estetik görünüme önem verilen ve konfor aranan ortamlarda kullanılabilecek en iyi çözümdür.

Akustik Ses Yalıtımlı Halı

Akustik karo halı üreticisi olarak işimizi en profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak 14 yıldır akustik karo halı sektöründe hizmet vermekteyiz. Akustik karo halı nasıl uygulanır ? Akustik karo halı ebadının vermiş olduğu avantajla çok kolay kullanıma sahiptir. Solid sıvı sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile zemine sürdükten sonra halıyı uygulayabilirsiniz. Kenar kısımlarda taşma yapıyorsa maket bıçağı yardımıyla kolaylıkla kesebilirsiniz. Temizliği nasıl yapılır ? Kahve döküldü veya çok kirlendi diye dert etmenize hiç gerek yok. Kirlenen kısmı kolaylıkla söküp yıkayabilir veya silebilir ardından tekrar yapıştırabilirsiniz.

Akustik Karo Halı Fiyatları

Akustik karo halı toplantı salonu, radyo odası, konferans salonu, tiyatro salonu, çağrı merkezi, ofis, ev oda ses yalıtımı uygulamalarında zeminde kullanılarak alt kata giden titreşimli seslerin önüne geçerken renkleri ve modelleri sayesinde ortamda akustik tasarım elde edilir.

Akustik Ses Geçirmez Halı

Ebatlar
50cm x 50cm
Kullanılan Malzeme
Tabanı pvc kaplama
Renk
Siyah, kahverengi, mavi, bordo (Farklı renkler için firmamızla görüşünüz.)
Kalınlık
8mm.
Uygulama Şekli
Yapıştırma

Akustik Karo Halı

Akustik karo halı fiyatları m2 olarak verilmektedir.