Dekoratif Süngerler

Dekoratif ses yalıtım süngerleri akustik ortamlarda ses dengesini sağlamak ve yankıyı engellemek için kullanılan süngerlerdir. Poliüretan ham maddesinden üretilerek ve makineler yardımıyla şekillendirilerek elde edilir. Duvar, tavan ve köşe kısımlarda kullanılarak etkisini gözler önüne serer.

dekoratif akustik sunger uygulaması

Bass Trap Sünger
Akustik Bass Küpü
Tekno Touch Sünger
Bass Trap
Bass Küpü
Tekno Touch Sünger
Kesik Piramit Sünger
Vicoustic Flexi A50 Panel
Akustik Zigzag Sünger
Kesik Piramit Sünger
Vicoustic Flexi Sünger
Akustik Zigzag Sünger

Dekoratif modellerde üretilen bu süngerler kullanıldığı ortamın akustiğini arttırıcı özelliktedir. Farklı renklerde üretilebilir ve göz alıcı modelde olmaları sayesinde her göz zevkine uygun tasarımlar yapmak mümkün. Düşük yoğunluklarından dolayı yüksek sesleri engellemekten ziyade düşük frekanslı bass ve tiz sesleri önlemek için kullanılır.

Dekoratif Ses Yalıtım Süngeri

Çoğunlukla ses kayıt odası, bateri odası, müzik odası, stüdyo odası, reji odası gibi yerlerde kullanılsada evinizde, sinema salonlarında, konferans salonu, toplantı odası, radyo odası gibi akustik mekanlarda da kullanmak mümkün.

Akustik Ses Yalıtımı

Dekoratif ses yalıtım süngerleri uygulaması kolay yapılan malzemelerdir. Düşük yoğunluk ve ağırlıklarından dolayı uygulamada kolaylık sağlar. Kendinden yapışkanlı olarak üretilebilen bu süngerlerin arkasındaki sarı yapışkan bandını kaldırıp yankı oluşan kısımlara hafif baskı uygularak malzemeye zarar gelmeyecek şekilde yapıştırabilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

İstersenizde daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayabilecek sünger yapıştırıcısını bölgeye sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Bunun için rulo fırça kullanabilirsiniz. Dekoratif ses yalıtım süngerleri hakkında fiyat ve uygulama bilgisi almak adına mail atabilir veya arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması