Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemelerimizi reji,toplantı,konser,konferans ,ses kayıt odası ve stüdyolarınızda ses karmaşası,eko,yankı gibi problemlerinizi engellemek amacı ile üretilmekteyiz.Ses yalıtımı için kullanmış olduğumuz malzemelerden başlıcası,süngerpandır. Devamında yanmaz akustik süngerimiz,epdm ses bariyeri,mantar şiltesi,akustik karo halı, mantarlı kauçuk,heraklit ahşap yünü,bariyerli akustik sünger olmak üzere bir çok çeşidimiz vardır. Ses yalıtım malzemelerimizin tamamı sertifika onaylıdır.Ayrıca akustik ses yalıtım malzemelerimizi de kullanarak ortamlarınız ki gürültüyü önleyebilir ve ortamlarınıza daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ses yalıtım kabini,akustik kabinlerimizi müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak,pratik müzik çalışmaları,arge,test ses ve laboratuvarların da kullanmak için gerekli profesyonel izolasyonun sağlanması,ses karmaşasının önlenmesi için kullanmaktayız.Ses yalıtım kabinlerimizin zeminlerini taban gürültülerini absorbe edecek malzemeler ile kaplamaktayız.Ses yalıtım kabinlerimiz de temiz hava oluşacak biçimde kabin kapısına uygun havalandırma sistemi bulundurmaktayız.

Ses Yalıtımlı Akustik Kabin Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses geçirmez akustik gürültü kontrol camlarımız gürültü düzeyi yüksek ortamlar da etkili ses kontrolü sağlamak amacı ile kullanmış olduğumuz malzeme çeşidimizdir.Akustik lamineli camlarımız ses yalıtımına katkı sağlayarak gürültü geçişlerini azaltması ile beraber güvenlik özelliklerine de sahiptir.Daha iyi bir akustik ses yalıtımı için ;tek olarak veya çift cam kombinasyonlarında akustik lamine cam kullanmaktayız.

Ses Geçirmez Gürültü Kontrol Camı Akustik Lamineli Cam Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses izolasyonu yapılmış ve yapılmamış alanlar da akustik ses yalıtımlı kapıya ihtiyaç duyulmaktadır.Ses geçirmez kapılarımız sesi taşıyan malzemelerden oluşmuştur.Ses geçirmez kapılarımız da masif 50 mm kanat kalınlığı serenli,içinde ses kesici özelliği özel olan 2 malzeme kullanılmaktadır. Ortamlarınıza şıklık katmak amacı ile de tercih ettiğiniz ürünümüzün iki yüzüde akustik olabileceği gibi bir yüzü akustik panel diğer yüzü düz veya akustik kumaş kaplı panel olabilmektedir.

Akustik Ses Geçirmez Kapı Ses Yalıtım Malzemeleri

Yanmaz akustik sünger tamamı sertifikalı olup ISO belgelerine sahiptir. Kullanmış olduğumuz yanmaz akustik süngerlerimizden bazıları,ağır bariyerli yanmaz sünger,yumurta,piramit,labirent ve special sünger çeşitlerimizdir. Uzun ömürlü bir malzeme olarak tercih edebileceğiniz yanmaz akustik sünger yangına karşıda size güvenli bir ortam sunmaktadır. Olası bir yangın durumunda alevin yayılma riskini ortadan kaldırır.

Yanmaz Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemeleri

Renkli akustik süngerlerimiz akustik ses yalıtımı için kullanmış olduğumuz etkili ürünlerimizden biridir. Renkli akustik süngerlerimiz ,ile mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz. Renkli akustik süngerlerimizi istediğiniz renkte üretmekteyiz. Renkli akustik sünger çeşitlerimiz arasında, bass küpü, basstrap, tekno touch, zigzag sünger, vicoustic flexi A50 sünger bulunmaktadır. Uzun ömürlü bir malzeme olarak tercih edebileceğiniz renkli akustik süngerlerimiz yangına karşıda size güvenli bir ortam sunmaktadır. Olası bir yangın durumunda yangının çevreye sıçrama ihtimalini büyük ölçüde yavaşlatmaktadır.

Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik kaplama uygulamalarımızı çok sayıda kişilerin bulunduğu konferans,konser,opera salonu gibi alanlarda kullanabilirisiniz. Akustik panelde kullanmış olduğumuz kaliteli kumaşlar panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Akustik kumaş kaplama yapılan cam yünü sayesinde ses yalıtımı sağlamak mümkündür.

Akustik Kaplama Ses Yalıtım Malzemeleri

Tavanda asılı bir şekilde, duvarda monte edilmiş veya yapıştırılmış ayrıca ortam içerisinde isteğe göre dekor edilmiş bir biçimde kullanabileceğiniz bu paneller içerisinde bulunan cam yünü sayesinde ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Akustik Kaplama Panel Ses Yalıtım Malzemeleri