Firexpan Kauçuk Sünger

Yanmaz Akustik Sünger Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan kauçuk sünger sesi ve titreşimi önlemek için duvarlarda ve havalandırma borularında kullanılan kauçuk süngerlerdir. Firexpan sünger tamamen esnek yapıda ve dayanıklı malzemelerdir. Firexpan kauçuk maddelerin geriye dönüşüm yoluyla tekrar kullanılabilir hale gelmesi ve polyester karışmasıyla daha esnek ve dayanıklı şekilde üretilir.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Vibrasyon yayan makinelerin altına ve sesini kesmesi için parke altına uygulanarak ortamdaki ses yalıtımını sağlamaktadır. Firexpan kauçuk olması sebebi ile kaymaz ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Firexpanların kullanım alanları ise makine dairesi, jeneratör odası, spor salonu gibi titreşim ve darbenin oluştuğu sesleri önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında hem uygun ses yalıtımı sağlasın hemde titreşimli sesleri engellesin istiyorsanız firexpan kauçuk sünger bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kendinden yapışkanlı firexpan süngerler ile kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik freixpan kauçuk sünger m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir veya 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Piramit Sünger Uygulaması

Firexpan Sünger Özellikleri