Akustik Ses Yalıtımlı Kapı

Ses Yalıtım Malzemeleri Akustik Ses Geçirmez Kapı

Akustik ses yalıtımlı kapı ahşap kapı içinde ses geçirmez farklı ses yalıtım malzemeleri kullanılarak üretilir. Ses sadece duvarlara yapılan izolasyon ile önlenemediğinden kapıdan geçen sesleri ses yalıtımlı kapı ile önlemekteyiz. İstenilen ölçülerde hazırlanan ahşap kapı içerisine kalınlığına göre en yoğun süngerpan ve epdm ses bariyeri kullanılır.

Ses Yalıtımlı Kapı Detayı

Akustik ses yalıtımlı kapı üreticisi firması olarak işimizi en profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak 14 yıldır akustik kapı sektöründe hizmet vermekteyiz. Akustik ses geçirmez kapı nasıl yapılır ? Akustik kapılarda kullanılan malzemeler çok önemlidir. İçerisinde kullanılan ses yalıtım süngeri ve epdm bariyer ile birlikte akustik fitil, kapı altı giyotini gibi malzemelerde kapılarda kullanılır. Çelik ses geçirmez kapı yapılabilir mi ? Çelik kapılar içinde de ses geçirmez malzeme uygulayarak uygulama yapılabilir ancak şuan için ahşap ses geçirmez kapılar yapmaktayız. Üstelik çelik kapılar zaten ağır olduğu ve malzeme ile birlikte bu ağırlık artacağı için ahşap kapı tercih etmenizi öneririz.

Ses Geçirmeyen Kapı Nasıl Yapılır?

Televizyon stüdyoları, toplantı odası, radyo yayını stüdyoları, konferans salonu, tiyatro salonu, opera binaları, medya ve endüstriyel alanlarda yapılan uygulamalar için yüksek sesleri engelleyici akustik kapıların üretimi ve kurulumu konusunda uzunca süre gelen tecrübeye sahibiz. Bu nedenden dolayı kapsamlı akustik kapı tasarımları ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Including yatay ve dikey sürgülü, tek veya çift kanatlı, menteşeli, manüel veya elektronik çalışmaya uygun olanlar gibi farklı modellerde akustik kapı üretimimiz mevcuttur..

Akustik Ses İzolasyonlu Kapı

Ebatlar
Özel ölçüye göre yapılır.
Kullanılan Malzeme
Süngerpan - Epdm Ses Bariyeri.
Renk
Ahşap Kahverengi (İsteğe göre farklı yapılabilir).
Kalınlık
Özel ölçüye göre yapılır.
Uygulama Şekli
Montaj

Akustik Ses Yalıtımlı Kapı

Akustik ses yalıtımlı kapı fiyatları içinde tercih edilen malzeme ve özel ölçüsüne göre belirlendiği için bilgi almak adına info@novaakustik.com ye mail atabilir veya 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.

Akustik Ses Geçirmez Kapı