Basotect Yumurta Sünger

Basotect Melamin Sünger Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger melamin ham maddesinden elde edilen antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvar ve tavanda kullanılır. Özel makineler yardımıyla yumurta form yüzeyi kazandırılmıştır.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Beyaz ve gri renkte olan bu süngerlerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Kendiliğinden yapışkanlı olması sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak basotect yumurta süngerlerin hepsi kendiliğinden yapışkanlı değildir bunun için özel üretim yapılması gerekmektedir.

Basotect Yumurta Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım basotect yumurta süngerler bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz. Yapışkanlılarda sarı şeridi kaldırıp istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Çoğunlukla sağlık sektöründe tercih edilen yumurta sünger sadece buralarda değil toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu, restoran cafe bar, hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli modeli kullanılmalıdır. Düz ve yumurta formda basotect süngerin arasında kullanılan ağır ses kesici bariyer ile %40 oranında daha fazla verim alırsınız.

Yumurta Sünger Uygulaması

Ebatlar
100x100 - 50x50 - 50x125
Ana Malzeme
Melamin köpük.
Renk
Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Kalınlık
20-30-50 mm
Uygulama Şekli
Yapıştırıcı veya kendinden yapışkanlı modeli.

Akustik Ses İzolasyonu

Basotect melamin yumurta sünger m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir veya 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.