Akustik Bass Trap

Dekoratif SüngerlerAkustik Bass Trap

Akustik Bass Trap poliüretan ham maddesinden elde edilen bass kırıcı olarak kullanılmak üzere duvar köşe kısımlara uygulanan akustik dekoratif sünger çeşitlerinden biridir. Farklı ebatları sayesinde çeşitli kısımlarda istenilen tasarımlarla uygulanabilir.

Akustik Bass Trap Modelleri

Stüdyo odası, bateri odası, gitar odası, ses kayıt odası gibi müzikal ortamlarda daha çok tercih edilir. Çünkü yapılan müziğin kalitesi için çevreden oluşabilecek ses problemlerinin önüne geçilmesi açısından her yankı bulan ortamda ses emici malzeme kaplanması gerekir.

Akustik Bass Trap

Bass traplerin kullanılmasının amacı akustik ses yalıtımı sağlamak. Çoğunlukla bass küpü ile birlikte de tercih edilir. Antrasit renkte üretilen bass küplerinin istenirse özel üretim yapılarak dış yüzeyine flok kaplama yapılabilir.

Ses Emici Akustik Sünger

Uygulaması için solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı kısıma yapıştırıp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Malzemenin sökülmesi durumunda yapıştırılan kısım ve malzeme hasar görebilir. Bunun için uygulanacağı kısım doğru seçilmelidir.

Ses Emici Yalıtım Süngeri

Ebatlar
30 x 30 x 50 cm
Yoğunluk
26DNS
Renk
Antrasit ve Özel Flok Kaplama

Akustik bass traplerin fiyatları veya daha detaylı bilgi almak için destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir ya da 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Bass Kırıcı Sünger