Akustik Kabin

Ses Yalıtım Malzemeleri Akustik Ses Geçirmez Kabin

Akustik kabin içinde ses geçirmez farklı ses yalıtım süngeri ve malzemeleri kullanılarak ses yalıtımı sağlanır. Ses sadece duvarlardan veya katlar arası ses geçişlerinde engellenmez. Evinizde kurmak istediğiniz stüdyo ses kayıt odası için kendinize ait bir köşeniz olsun istiyorsanız akustik kabin tercih edebilirsiniz. Üstelik bu kabinleri ses kaydı yapmaktan ziyade etraftan ses gelmeden ders çalışmak, müzik dinlemek, kitap okumak için bile tercih edebilirsiniz.

Ses Yalıtımlı Kabin Detayı

Akustik kabin üretim firması olarak işimizi en profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak 14 yıldır akustik kabin sektöründe hizmet veriyoruz. Akustik ses geçirmez kabin nasıl yapılır ? Akustik kabinlerde kullanılan ses yalıtım malzemelerinin ses geçirmez olması çok önemlidir. Ses geçirmeyen yalıtım süngerleri ile birlikte kendi zevkinize uygun dekorda tasarlamak renkli akustik sünger modelleri ve akustik panel ile çok kolay bir hal almaktadır.

Ses Geçirmeyen Kabin Nasıl Yapılır?

Sünger yapıştırıcısı veya kendinden yapışkanlı süngerler ile sünger uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır. Evin içine veya stüdyoya hazır kabin sığdırmak zor olabileceğinden portatif akustik kabinlerimizde mevcuttur. Montajı gelip istediğiniz kısımda yapabilmekteyiz. Müzik sektörü ortamlarında yapılan ses yalıtımı uygulamaları için gürültü engelleyici akustik kabinlerin üretimi ve kurulumu konusunda uzunca süre gelen tecrübeye sahip olduğumuz için akustik kabin tasarımları ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Including yatay ve dikey sürgülü, tek veya çift kanatlı, menteşeli, manüel veya elektronik çalışmaya uygun olanlar gibi farklı modellerde akustik kabin üretimimiz mevcuttur..

Akustik Ses İzolasyonlu Kabin

Ebatlar
Özel ölçüye göre yapılır.
Kullanılan Malzeme
Akustik sünger, Süngerpan - Epdm Ses Bariyeri vb. Kesilmek istenilen sese ve istenilen akustik tasarıma göre farklılık gösterir.
Renk
Ahşap Kahverengi (İsteğe göre farklı yapılabilir).
Uygulama Şekli
Montaj

Akustik Ses Yalıtımlı Kabin

Akustik ses yalıtımlı kabin fiyatları içinde tercih edilen malzeme ve özel ölçüsüne göre belirlendiği için bilgi almak adına info@novaakustik.com ye mail atabilir veya 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.

Akustik Ses Geçirmez Kabin