Basotect Silindir Sünger

Basotect Melamin Sünger Silindir Sünger

Basotect silindir sünger melamin ham maddesinden elde edilen antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için tavanda kullanılır. Özel askı aparatları ile tavana asılır.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Beyaz ve gri renkte olan bu süngerlerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Kullanıldığı alanın akustiğini yüksek oranda arttırması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Düz baffle modelleri de vardır. Hatta farklı modelde yüksek metrajda üretim de yapmaktayız.

Basotect Silindir Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız basotect silindir süngerler bunun için en ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için askı aparatı gerekir. Uygulanacağı yerde matkap ile vida açılır daha sonra malzemeye takılan aparat ile birleştirilir.

Akustik Ses Yalıtımı

Çoğunlukla sağlık sektöründe tercih edilen silindir sünger sadece buralarda değil toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu, restoran cafe barda tercih edilir. Hızlıca çekilmesi durumunda malzeme zarar görür. Basotect silindir süngerler sadece aparatla uygulanmaz aparatsız bir şekilde de sünger yapıştırıcısı ile tavanda kullanabilirsiniz.

Silindir Sünger Uygulaması

Ebatlar
100cm - 50 cm vb. özel üretim yapılabilir.
Ana Malzeme
Melamin köpük.
Renk
Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Çap
10-20-30 mm farklı ölçüde olabilir.
Uygulama Şekli
Yapıştırıcı veya askı aparatı ile.

Akustik Ses İzolasyonu

Basotect melamin silindir sünger adet olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız destek@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir veya 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Sarkık Baffle Uygulaması