Akustik Baffle

Akustik Panel Akustik Baffle

Akustik baffle akustik yüzer tavan sistemleri içerisinde farklı bir uygulama tekniği olan “ baffle “ her iki yüzeyi kumaş ile kaplanarak askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilmektedir.

Akustik Baffle

Bu sayade tavan yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır. Tavana monte edilen ve çift tarafı odaya maruz kalan baffle, yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir.

Baffle Uygulama Detayı

Çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için çoğunlukla geniş alanlarda tercih edilir.

Baffle

20mm'den 50mm'ye kadar olan özel kalınlıklarda ve 15mmx30mm'den 60cmx240cm ve 120cmx240cm'ye kadar olan özel boyutlarda seçebileceğiniz yüzey ve renk seçenekleri bulunur. Tüm baffleların kolay kurulum için üretilmiş bir süspansiyon sistemi seti bulunur.
Çeşitli yükseklik ve açılarda askıya alınarak benzersiz tavan tasarımı yaratabilirsiniz.

Sarkık Akustik Baffle

Ebatlar
600*1200 mm
Kalınlık
40 - 50 mm

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik panellerimizin fiyatları veya başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 693 15 25 i arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Paneli