Renkli Akustik Piramit Sünger

Ses Yalıtım Panelleri AKUSTİK SÜNGER

Renkli akustik piramit sünger ses yalıtımı uygulamalarında şık bir görüntü elde etmek ve ses düzeyini dengeli bir şekilde sağlamak için üretilir. Renkli akustik piramit sünger modellerinden istenilen renk ve modeller seçilerek duvar ve tavan akustik kaplama uygulamaları yapılır.

Renkli Akustik Piramit Sünger

Renkli akustik piramit sünger renkleri için flok renklerimizi inceleyebilirsiniz. Yüksek metrajlarda olacak şekilde özel üretim akustik sünger üretimimiz mevcuttur. %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız bu ürünler sayesinde ortamda oluşan yankı minimum seviyeye inmektedir.

Renkli Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Peki ses izolasyonu sağlanabilir mi ? Renkli akustik piramit sünger ve panel görevi gören ses yalıtım malzemeleri ses geçişlerini engellemez. Akustik ortamlarda ses izolasyonu ve akustik ses düzenleme çalışmasının yapılmasını istiyorsanız ilk önce ses kesici izolasyon malzemeleri kullanıp daha sonrasında yüzeyinde akustik sünger kaplamanız gerekmektedir. Peki nedir bu ses kesici malzemeler ? Süngerpan, epdm ses bariyeri, bariyerli süngerpan vb. malzemeler ile yüksek oranda verim alınmaktadır. Ses kayıt odası, müzik odası, konferans salonu, ofis, çağrı merkezi, opera salonu, tiyatro salonu vb. akustik mekanlarda kullanıma uygundur.

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Renkli akustik piramit sünger m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com ye mail atabilirsiniz.

Renkli Akustik Sünger

Akustik Ses Yalıtımı