Basotect Duvar Paneli

Basotect duvar panelleri melamin ham maddesinden elde edilen antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için duvarda kullanılır. Düz, special, yumurta, piramit ve labirent yüzey formunda bulunur.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Beyaz ve gri renkte olan bu süngerlerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Kendiliğinden yapışkanlı olması sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ancak basotect duvar panellerinin hepsi kendiliğinden yapışkanlı değildir bunun için özel üretim yapılması gerekmektedir.

Basotect Duvar Paneli

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız basotect duvar panelleri bunun için ideal ürünlerdir. Uygulamasını yapmak için solid bazlı sünger yapıştırıcısı da tercih edebilirsiniz. Uygulama yapılırken yapışkanın kokusundan etkilenmemek adına maske takmanızı tavsiye ederiz. Yapışkanlı modellerde arkasındaki sarı şeridi kaldırıp istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik yankı probleminin olduğu kısımlarda tercih edilen special sünger sadece buralarda değil toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu, restoran cafe bar, hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Ancak yüksek ses desibeli olan mekanik ortamlarda bariyerli duvar paneli kullanılmalıdır. Ağır ses kesici bariyer ile %40 oranında daha fazla verim sağlanır.

Duvar Paneli Uygulaması

Basotect Duvar Paneli Ebatları
100x100 - 50x50 - 50x125
Ana Malzeme
Melamin köpük.
Renk
Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Kalınlık
20-30-40-50 mm
Uygulama Şekli
Yapıştırıcı veya kendinden yapışkanlı sünger modeli.

Akustik Ses İzolasyonu

Basotect duvar panelleri m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com ye mail atabilirsiniz.