Polo Black Akustik Asma Tavan Paneli

Akustik PanelPOLO BLACK

Ürün konumlandırması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirlmesine kullanılabilir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir.

Polo Black Akustik Asma Tavan Paneli

Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan Paneli POLO ürünü neme karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla kullanılabilir. Tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir.

Polo Black Akustik Asma Tavan

Uygulama Alanı & Görünüm

Polo Black, Aksa Akustik'in temel gereksinimler talep eden ortamlar(akustik, yangına ve neme karşı dayanıklılık) için geliştirdiği ekonomik ve etkili alternatifidir. Estetik etki yaratması için görünür taşıyıcı sisteme monte edilmiştir.

Ürün Tanımı

Polo Black, orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. Dekoratif bir tavan oluşturmak için ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur.

Ebatlar

600*600 mm, 600*1200 mm, 610*610 mm, 610*1220mm

Ağırlık

Taşıyıcı sistemi de dahil, yaklaşık 2.5 kg/m2’dır.

Montaj

Plakaların montajı, inşaat esnasında mümkün olduğu kadar sonraya bırakılmalıdır. 15mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenir. Kirelenmeyi önlemek için, montaj ve plakalrındeğişimi esnasında temiz, pamuklu eldivenler kullanılmalıdır.

Teknik Özellikleri

EN ISO 354 oda metodu test sonuçlarına göre NRC Değeri 0.85 - 0.90 aralığındadır.
Kolay taşınabilir ve standart mekanik dayanıma sahiptir.
Sökülebilir, kolay ve hızlı erişim sağlar.
%84 RL
Elektrikli süpürge ile temizlenmeye imkan verir.(Üretici talimatlarına göre)
UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s1 d= sınıfı
ISO 4611’ e göre 30˚C sıcaklıkta %95 yoğunluğa dayanım gösterir.
Çevre dostudur, uluslararası çevre standartlarına uygun ve geri dönüşümlüdür.