Akustik Kadife Kaplı Yumurta Sünger

Ses Yalıtım Panelleri AKUSTİK SÜNGER

Akustik Kadife Kaplı Yumurta Sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen akustik ses ve yankı emici olarak kullanılmak üzere duvarda ve tavanda uygulanan akustik dekoratif sünger çeşitlerinden biridir. Kadife kaplı yumurta süngeri diğer süngerlerden ayıran özelliği dış yüzeyinin farklı renklerde flok kaplama yapılmasıdır.

Akustik Kadife Kaplı Yumurta Sünger Renkleri

Müzik odası, radyo odası, stüdyo odası, bateri odası, ses kayıt odası gibi müzikal ortamlarda daha çok tercih edilir. Çünkü yapılan müziğin kalitesi için çevreden oluşabilecek ses problemlerinin önüne geçilmesi açısından her yankı bulan ortamda ses emici malzeme kaplanması gerekir. Ama tabiki yankının engellenmesi gereken her bölgede kullanılabilir. Akustik bir malzeme olduğu için evinizin salonunda veya sinema salonunda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Akustik Kadife Kaplı Yumurta Sünger

Akustik kadife kaplı yumurta süngerlerin kullanılmasının amacı akustik ses yalıtımı sağlamak. Antrasit renkte üretilen akustik kadife kaplı yumurta sünger istenirse özel üretim yapılarak dış yüzeyine flok kaplama yapılabilir. Böylece yapılan uygulama daha dekoratif ve göz alıcı hale gelir.

Akustik Ses Yalıtımı

Uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini tercih ederek uygulamada kolaylık sağlayabilirsiniz. Yada solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı kısıma yapıştırıp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Malzemenin sökülmesi durumunda yapıştırılan kısım ve malzeme hasar görebilir. Bunun için uygulanacağı kısım doğru seçilmelidir.

Ses Emici Yalıtım Süngeri

Ebatlar
50cm x 50 cm - 50cm x 100cm
Yoğunluk
26DNS

Kadife Kaplı Yumurta Renk Kataloğu

Akustik kadife kaplı yumurta süngerlerin fiyatları veya daha detaylı bilgi almak için info@novaakustik.com ye mail atabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Ses Emici Akustik Sünger