Kadife Kaplı Labirent Sünger

Kadife Kaplı SüngerLabirent Sünger

Akustik Kadife Kaplı Labirent Sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen akustik ses ve yankı emici olarak kullanılmak üzere duvarda ve tavanda uygulanan akustik dekoratif sünger çeşitlerinden biridir. Kadife kaplı labirent süngeri diğer süngerlerden ayıran özelliği dış yüzeyinin farklı renklerde flok kaplama yapılmasıdır.

Akustik Kadife Kaplı Labirent Sünger Renkleri

Müzik odası, radyo odası, stüdyo odası, bateri odası, ses kayıt odası gibi müzikal ortamlarda daha çok tercih edilir. Çünkü yapılan müziğin kalitesi için çevreden oluşabilecek ses problemlerinin önüne geçilmesi açısından her yankı bulan ortamda ses emici malzeme kaplanması gerekir. Ama tabiki yankının engellenmesi gereken her bölgede kullanılabilir. Akustik bir malzeme olduğu için evinizin salonunda veya sinema salonunda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Akustik Kadife Kaplı Labirent Sünger

Akustik kadife kaplı labirent süngerlerin kullanılmasının amacı akustik ses yalıtımı sağlamak. Antrasit renkte üretilen akustik kadife kaplı labirent sünger istenirse özel üretim yapılarak dış yüzeyine flok kaplama yapılabilir. Böylece yapılan uygulama daha dekoratif ve göz alıcı hale gelir.

Ses Emici Akustik Sünger

Uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini tercih ederek uygulamada kolaylık sağlayabilirsiniz. Yada solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı kısıma yapıştırıp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Malzemenin sökülmesi durumunda yapıştırılan kısım ve malzeme hasar görebilir. Bunun için uygulanacağı kısım doğru seçilmelidir.

Ses Emici Yalıtım Süngeri

Ebatlar
50cm x 50 cm - 50cm x 100cm
Yoğunluk
26DNS

Kadife Kaplı Labirent Renk Kataloğu

Akustik kadife kaplı labirent süngerlerin fiyatları veya daha detaylı bilgi almak için info@novaakustik.com ye mail atabilir veya 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı