Kadife Kaplı Düz Sünger

Akustik Kadife Kaplı Düz Sünger poliüretan ham maddesinden elde edilen akustik ses ve yankı emici olarak kullanılmak üzere duvarda ve tavanda uygulanan akustik dekoratif sünger çeşitlerinden biridir. Kadife kaplı düz süngeri diğer süngerlerden ayıran özelliği dış yüzeyinin farklı renklerde flok kaplama yapılmasıdır.

Akustik Kadife Kaplı Düz Sünger Renkleri

Müzik odası, radyo odası, stüdyo odası, bateri odası, ses kayıt odası gibi müzikal ortamlarda daha çok tercih edilir. Çünkü yapılan müziğin kalitesi için çevreden oluşabilecek ses problemlerinin önüne geçilmesi açısından her yankı bulan ortamda ses emici malzeme kaplanması gerekir. Ama tabiki yankının engellenmesi gereken her bölgede kullanılabilir. Akustik bir malzeme olduğu için evinizin salonunda veya sinema salonunda da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Akustik Kadife Kaplı Düz Sünger

Akustik kadife kaplı düz süngerlerin kullanılmasının amacı akustik ses yalıtımı sağlamak. Antrasit renkte üretilen akustik kadife kaplı düz sünger istenirse özel üretim yapılarak dış yüzeyine flok kaplama yapılabilir. Böylece yapılan uygulama daha dekoratif ve göz alıcı hale gelir.

Akustik Ses Yalıtımı

Uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini tercih ederek uygulamada kolaylık sağlayabilirsiniz. Yada solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı kısıma yapıştırıp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz. Malzemenin sökülmesi durumunda yapıştırılan kısım ve malzeme hasar görebilir. Bunun için uygulanacağı kısım doğru seçilmelidir.

Ses Emici Yalıtım Süngeri

Ebatlar
50cm x 50 cm - 50cm x 100cm
Yoğunluk
26DNS

Kadife Kaplı Düz Renk Kataloğu

Akustik kadife kaplı düz süngerlerin fiyatları veya daha detaylı bilgi almak için proje@aksaakustik.com.tr ye mail atabilir veya 0216 364 00 84 ü arayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Ses Emici Akustik Sünger