Basotect Yüzer Tavan Paneli

Ses Yalıtım Panelleri BASOTECT SÜNGER

Basotect Yüzer Tavan panelleri melamin ham maddesinden elde edilen antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için tavanda kullanılır. Üçgen, dikdörtgen, kare, daire, altıgen, beşgen gibi birçok geometrik şekilde üretimi yapılabilir.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Beyaz ve gri renkte olan bu süngerlerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. Özel askı aparatı sayesinde uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Tavana monte edilen aparat ile sünger tutuşturularak havada asılı kalması ve düşmemesi sağlanır.

Basotect Yüzer Tavan Paneli

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız basotect yüzer tavan panelleri bunun için ideal ürünlerdir.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik yankı probleminin olduğu kısımlarda tercih edilen basotect yüzer tavan paneli sadece buralarda değil toplantı salonu, ofis, çağrı merkezi, konferans salonu, restoran cafe barda da tercih edilir.

Tavan Paneli Uygulaması

Basotect Yüzer Tavan Paneli Ebatları
Modeline göre değişmektedir.
Ana Malzeme
Melamin köpük.
Renk
Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Kalınlık
Modeline göre değişmektedir.
Uygulama Şekli
Özel askı aparatı.

Akustik Ses İzolasyonu

Basotect Yüzer Tavan panelleri m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com.tr ye mail atabilirsiniz.