Altıgen Kumaş Kaplı Panel

Akustik PanelAltıgen Kumaş Kaplı Panel

Altıgen kumaş kaplı panel ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Detayı

Altıgen kumaş kaplı panel tüm duvar ve tavan detaylarında kullanılarak ortam akustiğinin iyileştirilmesinde yardımcı olur. Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir.

Altıgen Kumaş Kaplı Panel

Mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı altıgen panel kalınlık gözetmeksizin kullanılabilir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Bir başka kullanım alanı olan ofis bölümlerinde özellikle büyük ölçekli ve çalışan sayısının yüksek olduğu açık ofislerdir. Aynı anda birden fazla çalışanın konuşması açık ortamda uğultuya neden olmaktadır. Bu durumu önlemek amacıyla duvar ve tavan yüzeylerinde akustik paneller tercih edilebilir. Yine ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ses Emici Akustik Panel

Kalınlık
20-40 mm
Kenar Detayı
Düz ve güçlendirilmiş.
NRC değeri
0.95-1.00 aralığındadır.
Yangın Dayanımı
TS EN 13501-1+A1:2013 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı

Ses Emici Yalıtım Paneli

Kumaş kaplı paneller Akustik panel yalıtımını İstanbul şubemizde, uzman ekiplerimizin katkılarıyla birlikte akustik panel yalıtımı yapılacak mekanda ufak bir incelemeden sonra en uygun malzemeleri kullanarak sizin adınıza ses yalıtımını yapmaktayız.Akustik panellerimizin fiyatları veya başka ses yalıtım malzemelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İstanbul şubemizi yani 0212 210 75 09'u arayabilirsiniz.

Ses Emici Yalıtım Paneli