Altıgen Basotect Panel

Altıgen basotect panel melamin ham maddesinden elde edilen antibakteriyel akustik ses yalıtım panelidir. Mekan akustiğinin iyileştirilmesinde ve ortamdaki yankıyı engellemek için tavanda kullanılır. Özel makineler yardımıyla düz form yüzeyi kazandırılmıştır.

Altıgen Basotect Panel

Beyaz ve gri renkte olan bu panellerin yüzeylerine flok kaplama yapılarak farklı renklerde de üretmekteyiz. İsteğe özel boyutlarda üretilerek farklı tasarımlar elde edilebilir.

Altıgen Basotect Sünger

Akustik ses yalıtım uygulamalarında daha şık bir görüntü elde edeyim hemde hiçbir kimyasala maruz kalmayayım diyorsanız altigen basotect paneller bunun için üretilmektedir. Uygulamasını yapmak için özel askı aparatlarına ihtiyaç vardır. Mantolama işlemi yapıldıktan sonra panel asılır. Duvarda kullanmak istiyorsanız solid bazlı yapıştırıcı kullanmalısınız.

Akustik Ses Yalıtımı

Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu, restoran cafe bar, ofis, seminer salonu, opera salonu gibi hacim akustiği ve ses yalıtımı gereken her alanda kullanılabilir.

Düz Sünger Uygulaması

Ana Malzeme
Melamin köpük.
Renk
Beyaz ve Gri (İsteğe göre flok kaplama yapılabilir).
Kalınlık
20-30-50 mm
Uygulama Şekli
Özel Askı Aparatı. Yapıştırma

Akustik Ses İzolasyonu

Altıgen basotect panel m2 olarak fiyatlandırılır. Sizde yaptırmak istediğiniz uygulama için fiyat teklifi almak ve ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız info@novaakustik.com 'a mail atabilir veya 0212 210 75 09 i arayabilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""